Kiválóan kezdték az idei versenyszezont a Sárospataki Kyokushin Karate SE versenyzői

Február elején Szarvason rendezték meg az Oyama Kupa Magyar Bajnokságot, melyen 48 egyesület 335 indulója vett részt. Sárospatakot az egyesületünkből hat versenyző képviselte, akik összesen öt érmet tudtak hazahozni.

Tallárom Balázs III. helyezést ért el formagyakorlatban.
Küzdelemben Gál Nóra szintén III. helyezett lett,
Gál Csaba Patrik a dobogó második fokára tudott felállni.
Bráda Tamás és Búza Ábel pedig bajnoki címet szereztek!

Ismét köszönettel tartozom a szülőknek hogy elkísérték a gyermekeiket.

Itt ragadnám meg az alkalmat arra, hogy felhívjam városunk sportot szerető cégeinek és vállalkozóinak a figyelmét, hogy támogassák ezeket a harcosokat hogy minél több versenyre eljuthassanak és eredményeikkel tovább öregbítsék Sárospatak jó hírnevét.

Következő megmérettetés Horvátországban lesz március 9-én, melyen 8-10 versenyzőt szeretnénk indítani.

Velmovszki József beszámolója

Feltöltő

Fel