Ismét ebédosztást szervez rászorulóknak a Sárospataki Református Egyházközség

A Sárospataki Református Egyházközség a városban élő hajléktalanoknak és rászorulóknak ebédet oszt február 26-án vasárnap 13 órai kezdettel a piactéren.

Idén február 25-én szombaton 19 órakor rendezzük meg a Református Bált. A résztvevők belépődíjának egy részéből fedezzük a február 26-ra tervezett ebédosztást. Aki részt vesz a jótékonysági bálon, gondoljon arra, hogy részvételi díjának egy részéből egy rászorulót vendégül lát.

Kérjük lapunk olvasóit, hogy akinek a környezetében van hajléktalan, vagy rászoruló, hívja fel figyelmét erre a szervezésre.

(Kép: Legutóbbi ebédosztásunk alkalmával készült. Egy hajléktalan mellett a kis madár szedegetett a lehulló kenyérdarabkákból. Isten mindannyiunknak ad annyit, hogy jut belőle továbbadásra is. Gondoljunk erre.)

Feltöltő

Fel