Szép eredményeket értek el a Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola úszói

Az úszó diákolimpia megyei döntőjét Szerencsen, 2015. február 9-én rendezték meg  A megmérettetésre három tanuló jutott be a Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskolából.

Rajz Attila (testnevelő: Bódiszné Hajnal Alíz; felkészítő: Tuss Péter) a III. korcsoportban állt fel a rajtkőre, az 50 méteres mellúszás döntőjében, ahol 12 versenyzőből VII. helyen ért célba.

Hochvárt Csenge (testnevelő: Belicza János Zsolt; felkészítő: Tuss Péter) a IV. korcsoportos lányoknál versenyzett, szintén mellúszásban. A 100 méteres távon, az előkelő V. helyet szerezte meg.

Klamancsek Péter (testnevelő: Csehiné Tomkó Krisztina; felkészítő: dr. Klamancsek György) teljesítményével feltette az i-re a pontot, hiszen a 100 méteres gyorsúszás döntőjében – 6 másodperces előnnyel – I. helyen végzett. Ezáltal kvalifikálta magát a III. korcsoportos országos döntőre, amelynek Győr az helyszínt március 8-án. Mind a három úszónak GRATULÁLUNK!