2019.12.01. 18:00 - 2019.12.22. 19:00
Adventi alkalmak

Hamarosan elérkezünk a téli időszak, városunkban már hagyománnyá vált ünnepségsorozatához, az adventi várakozáshoz. Ebben az esztendőben is szeretnénk Sárospatak lakosságának legszélesebb körével eltölteni ezeket az alkalmakat.
Az adventi koszorút a Hild téren található szökőkút köré helyezzük el.

2019. december 1.
18:00 órától Adventi gyertyagyújtás a Carolina Óvoda és Bölcsőde, az Örömhírvétel Görögkatolikus Óvoda, valamint a történelmi egyházak képviselőinek közreműködésével.

2019. december 8.
18:00 órától Adventi gyertyagyújtás a Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, a Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola, az Erdélyi János Általános Iskola valamint a Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona közreműködésével.

2019. december 15.
18:00 órától Adventi gyertyagyújtás a Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium, a Vay Miklós Református Szakképző Iskola valamint a Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona közreműködésével.

2019. december 22.
18:00 órától Adventi gyertyagyújtás a városban működő civil szervezetek közreműködésével.

Szeretettel hívjuk és várjuk városunk lakóit az alkalmakra.

Sárospatak Város Önkormányzata

Feltöltő

Fel