2018.09.15. 15:30 - 17:00
Asztaltársaság extra – A vendég Varga Miklós

Asztaltársaság extra: 5 év – 5 előadás

Vendég: VARGA MIKLÓS
előadóművész, az István, a király c. rockopera egykori címszereplője 

Az est házigazdája: Erdélyi Claudia, az MTVA műsorvezetője
További beszélgetőpartner: Kavecsánszki Ádám 

Egyesületünk 2018-ban ünnepli 5. születésnapját. E kiemelkedő évforduló alkalmából – többek között – egy 5 előadásos rendezvénysorozat kerül megszervezésre, mely rólunk és védnökeinkről szól. A beszélgetéseket a Magyar Ifjakhoz fűződő személyes történetek, versek és dalok is színesítik. Első alkalommal vendégünk Varga Miklós, egyesületünk védnöke.

***

A Magyar Ifjak a Nemzeti Közösségvállalásért közhasznú civil szervezet családias hangulatú, *ingyenes* kulturális rendezvénysorozata. Egy hely, ahol találkozhatnak a fiatalok, a város diákjai-tanárai, ahol együtt lehetünk és eltölthetünk egy kellemes estét – ötvözve a szórakozást az értékes időtöltéssel. Hozd magaddal a barátaidat, jöjjetek össze és csatlakozzatok a nagy Asztaltársaságunkhoz! Mi meghívunk egy finom teára, s Te csak élvezd a társaságot és a kellemes hangulatot!

***

További információ, helyfoglalás: magyarifjak@magyarifjak.hu

A rendezvény a Miniszterelnökség – Nemzetpolitikai Államtitkárság támogatásával valósul meg.

Feltöltő

Fel