Ebédosztást szervez a Sárospataki Református Teológiai Akadémia

A városban élő szervezetek szép összefogásáról tájékoztatott bennünket Kövér Zsolt, az egyházközség Missziói Bizottságának tagja. Megkeresésére az alábbi rend szerint vállalták szervezetek és vállalkozások a városban élő rászorulóknak ebéd biztosítását:

Január 13. Sárospataki Wass Albert Kör, Január 20. Sárospataki Református Egyházért Alapítvány, Január 27. Sárospataki Lokálpatrióták Egyesülete, Február 3. Sárospataki Torna Club, Február 10. Sárospataki Református Egyházközség Missziói Bizottsága, Február 17. Végardai választókörzet (Egyed Attila), Február 24. Zempléni Lovas Egyesület (Végardó), Március 3. Sárospataki Református Egyházközség, Március 10. Sárospataki Polgárőrség, Március 17. Sárospataki Karate Klub.

Következő ételosztás: Március 24. – Sárospataki Református Teológiai Akadémia!!

Az ebédosztás a fenti időpontokban 12 órától a piactéren lesz. Kérjük, hogy akinek van a környezetében rászoruló, szíveskedjen tájékoztatni ezekről az időpontokról.

Köszönet minden jószándékú embernek a szép összefogásért.

Sárospataki Református Egyházközség

Feltöltő

Fel