A Sárospataki Lokálpatrióták Egyesülete is ételt osztott a rászorulóknak

Mint ismeretes, egyesületünk közhasznú munkája során igyekszik hasznára lenni városunk társadalmának. Feltehetően ezt értékelve kerestek fel a Református Egyházközség részéről, hogy vegyünk részt és közös összefogással járuljunk hozzá környezetünk rászorultjainak szerény ellátásában.

Egyesületünk örömmel csatlakozott a segítő szándékú szervezetekhez és vállalta, hogy 2018. január 27-én étkezéshez juttatjuk a rászorulókat. Ötven fő jelenlétét jelezték. A Makk Hetes Étterem 60 fő részére főzött babgulyást bőséges tartalommal. A Huszár Vitéz Panzió 20 liter fűszerezett teával készült, amit beszervező tagtársunk Kövér Zsolt cukrász, ízes piskóta tekercseivel tett teljessé. Az elkészített étkek sajnos húsz perc alatt elfogytak, kevésnek bizonyultak. Ezt figyelmébe ajánljuk a bennünket követő ételosztóknak.

Örültünk a résztvevőknek, akik általunk juttatottakból részesülhettek és elégedettségüket fejezték ki. Köszönjük, hogy részesei lehettünk a közös örömszerzésnek!

Saláta László Mihály
egyesületi elnök

Feltöltő

Fel