Integrált sportdélután az Erdélyiben

Az iskolánkban már hagyományosan, minden hónapban megszervezett MOZDULJ RÁ! programsorozat keretében ezúttal Integrált “RÖPLUFI” Bajnokságra hívtuk városunk általános iskoláinak alsó tagozatos csapatait 2017. október 26-án. Meghívásunkat elfogadva a Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola, a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola valamint a házigazda “Erdélyi ” fiú és lány csapatai mérkőztek egymással.

Összesen 5 csapat részvételével zajlott a bajnokság. A nem mindennapinak mondható játék szabályismertetése után izgalmas mérkőzések következtek. Volt nevetés, kemény küzdelem, meglepettség, hiszen a lufi nem minden esetben szállt arra, amerre a játékosok szerették volna.

A játék végén a következő eredmények születtek: barátságok, ismerkedések, tolerancia, fair play!

Nem utolsó sorban pedig:

1. Helyezett: Erdélyi fiú csapata
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola fiú csapata

2. Helyezett: Erdélyi lány csapata
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola fiú csapata

3. Helyezett: II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola lány csapata

Gratulálunk a résztvevőknek, reméljük a sportos délután örömet szerzett mindenki számára és közelebb hozta egymáshoz a jövő nemzedékét!

Videó a röplufi bajnokságoról >>>

Az Erdélyi János Általános Iskola

Feltöltő

Fel