2017.10.12. 07:45 - 17:00
Az EGYMI Sárospataki Tagintézménye is nevezett a Világ Gyalogló (hó)Nap versenykiírására

Iskolánk, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei EGYMI Sárospataki Tagintézménye is nevezett a Világ Gyalogló (hó) Nap versenykiírására, amelynek célja, hogy a kiválasztott útvonal biztosítson lehetőséget a tanulóknak, -helyi (városi, települési) látványosságok, nemzeti parkok, nevezetességek megismerésére.

Túraútvonalunk: Sárospatak, – Makkoshotyka, (Ökoturisztikai Központ) – Zsidó-rét, – Újhuta, – Eszkála, – Cifra-kút, – Hercegkút, – Sárospatak

A táv hossza kb. 18-20 km.

Az őszi erdő varázslatos színkavalkádja között bandukolva ismerkedhetnek meg tanulóink a Zempléni-hegység nevezetes helyeivel, a vadon termő gyümölcsökkel, az egyedülálló növényvilággal, s ha szerencsénk van, akkor állatvilágával is.

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei EGYMI Sárospataki Tagintézménye

Feltöltő

Fel