Elindult a 2017/2018-as évad a SUSI-ban

Tizenegyedik alkalommal kezdi meg a tanévet a Sárospataki Utánpótlásnevelő Sportiskola, azaz a SUSI. A délutáni rendszerben működő egyesület a 1996-2013-ban született sportolóknak tart edzéseket. 2017 szeptemberéig sok igazolás került kiváltásra, így a kezdéskor 174 (!) gyermek kezdte meg a tréningeket.

Az évkezdés nagyon sikeresnek mondható, hiszen a Magyar Labdarúgó Szövetség felkérte a patakiakat arra, hogy vegyenek részt a kiemelt Bozsik – régiós – versenyrendszerben, U13 és U11-es korosztályban. Ráadásul – idén először – a leány kézisek elindultak az országos serdülő bajnokság küzdelmeiben is. Éppen ezért az U13-as és az U11-9-es leány kézisek már túl vannak egy hazai edzőtáborozáson is, ahol – a Végardó Fürdő segítségével – napi kettő edzést vezényletek az edzők. Ráadásul a női felnőtt labdarúgók tornagyőzelemmel rajtoltak a hazai rendezésű IV. SUSI Női Labdarúgó Tornán. Végeredmény: I. Sárospatai USI; II. Kazincbarcika SC; III. Hernádnémeti SE;  IV. Debreceni Honvéd; V. Cigánd SE.

Az edzők mindenkit szeretettel látnak az edzéseken! További információ:  +36/70-450-42-60; www.susisport.hu és a SUSI facebook oldalán található.

 

EDZÉSEK

Kézilabda:

LEÁNY IFI (2001-2002-ben születettek): Kedd és Csütörtök 18:15 (ÁVG);
EDZŐ: Bodorovics Tamás (+36306956154).

LEÁNY OSB (2003-2004-2005-ben születettek): Kedd és Csütörtök 18:15 (ÁVG);
EDZŐ: Bodorovics Tamás (+36306956154).

LEÁNY U11 (2006-2007-ban születettek): Kedd és Csütörtök 16:15 (Szent E. Ált. Isk. tornacsarnoka)
EDZŐ: Hevele István (+36704594309).

FÉLÉVES PROGRAM:
Leány OSB

Országos Serdülő Bajnokság: szeptember 16. (Kazincbarcika – otthon); szeptember 17. (Nyíregyháza – o); szeptember 20. (Debrecen – idegenben); szeptember 22. (Kisvárda – i); október 8. (Miskolc – o); október 10. (Berettyóújfalu – i); október 17. (DVSC – o); október 25. (Nyírbátor – i); november 5. (Ózd – o); november 12. (Hajdúszoboszló – i); november 19. (Mezőkeresztes – o); november 23. (Hajdúböszörmény – i); december 3. (Balmazújváros – o).

LEÁNY U11

Országos Gyermekkézilabda Bajnokság: szeptember 24. (Sárospatak); október 22. (Bőcs – i); november 26. (Tiszavasvári – i); december 16. (Kazincbarcika – i).

 

Szivacskézilabda:

LEÁNY U10-U9 (2008-ban születettek): Kedd és Csütörtök 16:15 (Szent E. Ált. Isk. tornacsarnoka)
EDZŐ: Hevele István (+36704594309).

LEÁNY U8 (2009-ben születettek): Kedd és Csütörtök 16:15 (Szent E. Ált. Isk. tornacsarnoka)
EDZŐ: Nagyházi Sándor (+36202326717)

LEÁNY U7 (2010-2011-2012-ben születettek): Kedd és Csütörtök 16:15 (Szent E. Ált. Isk. tornacsarnoka)
EDZŐ: Nagyházi Sándor (+36202326717)

FÉLÉVES PROGRAM:

Országos Bajnokság: LU10 – október 8. (Kazincbarcika – i); LU9 – október 15. (Sárospatak) (a többi dátum még nincs meg).

 

Labdarúgás + IDŐPONTOK 2017/2018 ŐSZ ILL. TÉL:

U13 (2005-ben születettek):  Hétfő és Péntek 17:30 órakor (Sportpálya);
EDZŐ: Zsófi József (+36306635002).

U12 (2006-ban születettek): Hétfő és Péntek 17:30 órakor (Sportpálya);
EDZŐ: Zsófi József (+36306635002).

U11 (2007-ben születettek): Szerda és Péntek 16:15  (Sportpálya)
EDZŐ: Kerékgyártó Krisztián (+36705955822; +36203687733).

U10 (2008-ban születettek): Szerda és Péntek 16:15  órakor (Sportpálya);
EDZŐ: Kerékgyártó Krisztián (+36705955822; +36203687733).

U9 (2009-ben születettek): Szerda és Péntek 16:15  órakor (Sportpálya);
EDZŐ: Vachter Gábor (+36308429120).

U8 (2010-ben születettek): Szerda és Péntek 16:15  órakor (Sportpálya);
EDZŐ: Vachter Gábor (+36308429120).

U7 (2011-2012-2013-ban születettek): Kedd és Szerda 15:30  órakor (OVI műfű);
EDZŐ: Vachter Tamás (+36202628581) és Belicza János (+36704504260).

FÉLÉVES PROGRAM:

U7 ÉS U9 ALAP BOZSIK PROGRAM

2017. szeptember 16. szombat 10:00 Sátoraljaújhely

2017. szeptember 30. szombat 10:00 Sátoraljaújhely

2017. október 14. szombat 10:00 Sátoraljaújhely

2017. október 28. szombat 10:00 Sátoraljaújhely

 

U11 ÉS U13 ALAP BOZSIK PROGRAM

2017. szeptember 11. hétfő 14.30 Cigánd

2017. szeptember 25. hétfő 14.30 Cigánd

2017. október 09. hétfő 14.30 Cigánd

2017. október 20. péntek 14.30 Cigánd

2017. november 13. hétfő 14.00 Cigánd

 

U11 ÉS U13 KIEMELT BOZSIK PROGRAM (csak az adott korosztály játszhat a kiemeltben)

– 2017.09.09. SZOMBAT 11.00   ÓZD 1. RÉGIÓS “B” U-11/13 TORNA

– 2017.09.24.VASÁRNAP 10.30   ENCS 2. RÉGIÓS “B” U-11/13 TORNA

– 2017.10.07. SZOMBAT 11.00   SÁTORALJAÚJHELY 3. RÉGIÓS “B” U-11/13 TORNA

– 2017.10.22. VASÁRNAP 11.00   FELSŐZSOLCA. RÉGIÓS “B” U-11/13 TORNA

– 2017.11.11. SZOMBAT 11.00   ÓZD 5. RÉGIÓS “B” U-11/13 TORNA

– 2017.11.18. SZOMBAT 10.30   SÁROSPATAK 6. RÉGIÓS “B” U-11/13 TORNA

 

U11 ÉS U13 TÉLI FUTSAL TORNA

2017. december 08. péntek  15.00 Cigánd

2018. január 26. péntek 15.00 Cigánd

2018. február 16. péntek  15.00 Cigánd

 

Torna:

U10-U9 (2007-2008-ben születettek): Szerda és Csütörtök 16:15 (EKE-CC-Egyetem);
EDZŐ: Nezáczkiné Tótin Erika és Csehiné Tomkó Krisztina (+36309034284;+36209970344).

U8-U7 (2009-2010-2011-ben születettek): Szerda és Csütörtök 16:15 (EKE-CC-Egyetem);
EDZŐ: Nezáczkiné Tótin Erika és Csehiné Tomkó Krisztina (+36309034284; +36209970344).

FÉLÉVES PROGRAM:

SUSI KARÁCSONYI SPORTFESZTIVÁL – BEMUTATÓ: talaj, ugrás és gerenda gyakorlatok

 

Női labdarúgás:

U21 és felnőtt: Kedd és Péntek 16:30 (Refi);
EDZŐ: Balogh Tamás (+36208086268).

Női felnőtt: Kedd és Péntek 16:30 (Refi);
EDZŐ: Balogh Tamás (+36208086268).

FÉLÉVES PROGRAM:

Női BAZ Megyei I. osztály: szeptember 9. (Sajóvámos – o); szeptember 16. (Szerencs – i); szeptember 23. (Kurittyán – o); október 7. (Edelény – i); október 14. (Hernádnémeti – o); október 21. (Mezőkövesd – i); október 28. (Taktaharkány); október 31. (Kazincbarcika – i); november 4. (Tiszalúc – i).

 

Női röplabda:

U13 – U11: (2006-2007-2008-ban születettek): Szerda és Péntek 16:15  órakor;
EDZŐ: Beliczáné László Petra (+364301585).

FÉLÉVES PROGRAM:

Országos Mini és szupermini bajnokság küzdelemsorozatai – 2017. novemberétől.

Az edzők mindenkit szeretettel látnak az edzéseken!

További információ: +36/70-450-42-60
www.susisport.hu
SUSI facebook oldalán található

Feltöltő

Fel