Plasztik mazsorett a Fraisa Hungária Kft. Családi napján

Egyesületünk felkérést kapott a Fraisa Hungária Kft-től, hogy lányaink mazsorett bemutatóval szórakoztassák a Családi nap résztvevőit. Szombaton kora délután gyönyörű napsütéses időben érkeztünk a rendezvényre, ahol kedvesen és nagy szeretettel fogadtak bennünket a szervezők. Műsorunkat a közönség szívesen fogadta. A Gyöngyöcskék, Rubint, Smaragd és Diamonds csoportunk 7 koreográfiával készült az alkalomra. Csillogtak, villogtak pörögtek a botok a napfényben, vidám, modern pörgős zenére táncoltak a lányok. Valamennyi produkciót nagy tapssal és sok-sok dicsérettel illette a lelkes közönség. Köszönjük az oktatóink felkészítő munkáját, a szülők segítő támogatását!
A Fraisa Hungária Kft. felkérésének örömmel tettünk eleget és ezúttal köszönjük az egyesületünknek nyújtott támogatásukat is! Hajrá Plasztik SE!!

a Sárospataki Plasztik SE beszámolója

Feltöltő

Fel