Újabb sportsiker! Atlétikából is országos döntőbe jutottak az „Erdélyisek”

2017. április 19-én (szerdán) Miskolc-egyetemváros atlétika pályáján rendezték meg a tanulásban akadályozott tanulók Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei ATLÉTIKA Diákolimpiáját. Iskolánkat (B.-A.-Z. M. EGYMI Sárospataki Tagintézményét) 6 fő képviselte.
A zord, esős időjárás miatt tanulóink eredményei még inkább elismerésre méltóak, hiszen a futó és dobószámok a szabadban zajlottak.

A versenyen két tanulónk Csendi Valéria (100 m síkfutás) és Tóth Ferenc (távolugrás) aranyérmet szerzett, ezzel megszerezték a jogot, hogy Nyíregyházán, az Országos Atlétikai Diákolimpián 2017. május 19-21-én képviseljék iskolánkat.

Ezüst érmet kaptak: Surányi Evelin (magasugrás), Tóth Ferenc (magasugrás és távolugrás).
Bronz éremmel térhettek haza: Horváth Richárd (100 m síkfutás), Szuhai Csaba (magasugrás).
A résztvevő tanulók (Csendi Valéria, Surányi Evelin, Szuha Csaba, Horváth Richárd, Tóth Ferenc, Juhász József) eredményeihez, helytállásukhoz és a felkészítő tanáraiknak (Csubákné Gabóczi Erika, Fehér József, Földházi László) gratulálunk!

Sok sikert kívánunk az Országos Döntőben is!

Az iskola beszámolója

Feltöltő

Fel