Az „Oktatási Hivatal bázisintézménye” lett a Rákóczi iskola

2017. januárjában jelent meg az ”Oktatási Hivatal Bázisintézménye” cím elnyerésére kiírt pályázat. Olyan intézményeket kerestek, amelyek készek megosztani a már működő jó gyakorlataikat, helyet és lehetőséget biztosítanak műhelymunkák, bemutató órák, versenyek, továbbképzések számára, bázisintézményi tevékenységükkel katalizálják a pedagógiai szakmai közélet fejlődését, valamint elősegítik a POK által biztosított pedagógiai-szakmai szolgáltatásokhoz való méltányos hozzáférést.

Örömmel tájékozatjuk az olvasókat, hogy az Oktatási Hivatal az iskolánkat méltónak találta a cím viselésére. Az Oktatási Hivatal Miskolci Pedagógiai Oktatási Központja illetékességi területen 7 általános iskola nyerte el a címet.

Iskolánkat eddig is jellemezte a szakmai megújulás és tudásmegosztás igénye, ezután is ennek szellemében folytatjuk a munkánkat. Az elnyert cím egy nagy csapatmunka eredménye, köszönjük ezt dolgozóinknak és közvetlen partnereinknek egyaránt.

Feltöltő

Fel