Újabb országos versenyeredmények a Kisrefiben

2017. március 10-én a Csodát virágzik a jelen című országos versenyen vettek részt tanulóink a nyíregyházi Jókai Mór Református Általános Iskolában. A színvonalas megmérettetésen 29 református iskola 309 tanulója vett részt. A kétévente megrendezésre kerülő versenynek határon túli résztvevői is voltak. Nagy örömmel töltött el bennünket, hogy ilyen magas versenyzői létszám mellett több díjjal térhettünk haza és tanulóink tovább öregbítették iskolánk hírnevét.

Eredményeink:
Komplex anyanyelvi verseny: Hanuder Noémi 4. osztály 2. helyezett

Vers-és prózamondó verseny:
Czifra Meliton 5. osztály 1. helyezett
TóhtAnnavera 4. osztály 2. helyezett
Funák Zétény Nemere 3. osztály 3. helyezett

Népdaléneklő verseny: Obzut Dávid 6. osztály különdíj

Néptáncverseny:

Nagy Dávid 3. osztály 2. helyezett
Vaskó Csenge 8. osztály 3. helyezett
Bana László 8. osztály 3. helyezett

Gratulálunk a sikeres szerepléshez!

a felkészítő pedagógusok beszámolója

Feltöltő

Fel