Farsang a Kisrefiben

2017. február 24-én, pénteken délután a Református Kollégium Általános Iskolájában megtartottuk a farsangi karneválunkat.

Mulatságunk elején  8. osztályos tanulóink Christina Perri: A Thousand Years című számára készített keringővel nyitották meg a farsangi bált. A csodálatos táncot látva a szülők, nagyszülők és az iskola pedagógusai könnyes szemmel nézték gyermekeiket.

Az 1. 2. és 3. osztályos gyerekek egyéni jelmezbe bújtak, míg a 4. 5. 6. 7. osztályosok változatos és színvonalas csoportos műsorral készültek. Minden produkció elvarázsolta a közönséget. Az iskola tantestülete egy rövid időre tengerésszé változott igyekezett még emeltebbé tenni a hangulatot.
Az uzsonna szalagos fánk volt, amelyet ezúton is köszönünk a konyha dolgozóinak. A felvonulás után volt diákjaink szolgáltatták a talpalávalót.
Kellemesen elfáradva, de élményekkel gazdagon térhetett haza mindenki az otthonába.

A pedagógusok

Feltöltő

Fel