A For You- 2 Kft. álláshirdetései: főkönyvelő, Tb ügyintéző

A For You- 2 Kft. számára Főkönyvelő pozícióba keresünk munkatársat

Vezetői feladatok:

– 3 fős könyvelési csapat munkájának irányítása, feladatok delegálása és ellenőrzése, visszacsatolás
– Kapcsolattartás a vállalat többi szervezeti egységével
– Értékelési, ösztönzési rendszer működtetése
– A gazdasági osztály céljainak és ezek megvalósításhoz szükséges akciólépések meghatározása a vállalati célokkal összhangban
– A működéshez szükséges emberi, anyagi és munkafeltételek biztosítása, az erőforrások allokálása

Számviteli feladatok:
– Az adóbevallás hiba nélküli megvalósítása, az ehhez kapcsolódó feladatok teljes körű ellátása és a megfelelő szervekkel való kapcsolattartás
– A főkönyvi könyvviteli rendszer pontos, naprakész működtetése és ellenőrzése
– Kapcsolattartás a munkatársakkal, a központtal és a kiemelt partnerekkel
– A havi zárás végrehajtása
– Kintlévőségek kezelése
– Havi és negyedéves jelentések elkészítése
– Éves tervhez, forecast-hoz információk begyűjtése és ennek elkészítése
– Az innovációs járulék elszámolása
– Transzferárak dokumentálása, ellenőrzése
– A pénzügyi folyamatok menedzselése, bérszámfejtés ellenőrzése és a könyvvizsgáló céggel való kapcsolattartás

Elvárások:
– mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált)
– Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
– Vezetői készség
– Kiváló konfliktuskezelési és problémamegoldó képesség
– Csapatmunka és együttműködés
– Eredmény- és minőségorientált szemlélet
– Őszinteség, becsületesség és szabálykövetés
– Tanulásra, fejlődésre való igény

Előny:
– Könyvelési csoportvezetőként vagy főkönyvelőként szerzett tapasztalat
– 3-5 éves pénzügyi és kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat

e-mail: konyveles@foryou2.hu vagy személyesen az irodában: 3950,Sárospatak Eötvös út 15., érdeklődni lehet a +36/47-511-111-es telefonszámon.

A For You- 2 Kft. számára Bérszámfejtő, Tb ügyintézői pozícióba keresünk munkatársat

 Főbb feladatok, munkák:

  • Bérszámfejtés társaságunk dolgozói részére
  • Biztosítottak ki- és bejelentése
  • Jogviszony változások lejelentése
  • KSH statisztikák elkészítése
  • OEP igénylések és tartós távollétek, nyilvántartása
  • Havi járulékbevallások elkészítése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal és ellenőrzéseken való közreműködés
  • Személyi jövedelemadó-bevallások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tb ügyintézői végzettség
  • Microsoft Word és Excel magabiztos használata
  • Önálló munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lelkes, jó hangulatú csapat
  • Stabil munkahely
  • Változatos munkavégzés
  • Korrekt javadalmazás
  • Munkaidőben elvégezhető feladatmennyiség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Állásra jelentkezni lehet:

  • For You- 2 Kft. irodájában: 3950 Sárospatak, Eötvös út 15.
  • Tel: 0647/511-111 vagy 0630/518-0319
  • e-mail cím: konyveles@foryou2.hu
Feltöltő
Fel