Együtt a családért programsorozat a Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolában

“Együtt a családért” programsorozat keretében valósultak meg az alábbi programjaink:

“Generációk találkozása”, A káros szenvedélyek hatása a családi életre”, “Családon belüli erőszak”, “Fordulj hozzánk, segítünk!”, “Varrjunk rá gombot!”, Térülj! Fordulj! Mozdulj”. A Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola a “Köznevelés az iskolában” projekt, Partnerség és hálózatosodás modul megvalósításában kapcsolódott be ezeknek a programoknak a lebonyolításával.

A rendezvények előkészítésébe, szervezésébe, lebonyolításába, megvalósításába közel 170 főt sikerült bevonnunk. A résztvevők nemcsak iskolánk tanulói és pedagógusai voltak, hanem partnerként kapcsolódtak be szülők, partnerintézmények, civil szervezetek képviselői és partneriskolánk a Zempléni Általános Iskola Bodrogolasziból.

A programsorozat keretén belül a családi életre nevelés témáját változatos tevékenységekkel hoztuk közelebb tanulóinkhoz. Olyan programokat is igyekeztünk megszervezni, melyek a tanulók aktív, tevékenykedő részvételével, ötleteik figyelembevételével valósultak meg.

Császár Erika
igazgatóhelyettes

 

DSCN0439 DSCN0454 DSCN0455 DSCN0474 DSCN0475 DSCN0536 DSCN0540 DSCN0545 DSCN0548 DSCN0551 DSCN0556 DSCN0564

DSCN0474

 


Fel