Szent Erzsébet Kupa Nemzetközi Teremlabdarúgó Torna

Tizennegyedik alkalommal került megrendezésre a Szent Erzsébet Kupa a labdarúgást szerető iskolai csapatok nagy örömére 2015. január 31-én és február 1-én. Idén az Árpád Vezér Gimnázium tornacsarnokában két nap alatt 4 korcsoportban, 10 település 13 iskolájának 20 csapata mérkőzött meg a serlegekért és a különdíjakért. Az eseményt a lengyel Strug Tyczyn csapatainak szereplése is különlegessé tette.

Eredmények:

II. korcsoport

  1. Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola, Miskolc
  2. Hegyközi Általános Iskola, Pálháza
  3. Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
  4. Általános Iskola, Karcsa
  5. Sárospataki Református Kollégium Általános Iskolája

Gólkirály: Jóni József (Karcsa) és Kovács Nándor (Pálháza)
Legjobb játékos: Bódisz Ábel (Szent Erzsébet)
Legjobb kapus: György Máté (Szent Imre)

III. korcsoport

  1. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
  2. Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola, Miskolc
  3. Strug Tyczyn, Lengyelország
  4. Sárospataki Református Kollégium Általános Iskolája
  5. Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola

Gólkirály: Horváth Dávid (II. Rákóczi)
Legjobb játékos: Szajky Donát (Szent Imre)
Legjobb kapus: Kusy Maksimilian (Strug Tyczyn)

IV. korcsoport

  1. Strug Tyczyn, Lengyelország
  2. Szent László Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Encs
  3. Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
  4. Sárospataki Utánpótlásnevelő Sportiskola női csapata
  5. Lórántffy Zsuzsanna Általános Iskola, Györgytarló

Gólkirály: Fülöp Milán (Szent László)
Legjobb Játékos: Jaroslaw Kaczor (Strug Tyczyn)
Legjobb kapus: Arkadiusz Rajzer (Strug Tyczyn)
Legjobb női játékos: Kapéri Kitti (SUSI)

III-IV. korcsoportos lányok

  1. Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
  2. Bolyai János Katolikus Általános Iskola, Szerencs
  3. Vámosújfalui Általános Iskola
  4. Szent László Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Encs
  5. Tiszalúci ÁMK Arany János Általános Iskolája

Gólkirálynő: Jadlóczki Fanni (Vámosújfalu)
Legjobb játékos: Kardosi Karina (Szent Erzsébet)
Legjobb kapus: Semsey Dorina (Bolyai)

Feltöltő

Fel